NOTATNIK KINOMANA
W minionym roku na ekrany kin weszło kilkaset filmów - można się pogubić. Wzorem lat ubiegłych stworzyliśmy miniprzewodnik po tytułach, które zapamiętamy jako ważne i dla których warto było chodzić do kina w 2017 roku.

Kadr z filmu Czerwony żółw / FOT. GUTEK FILM


W minionym roku na ekrany kin weszło kilkaset filmów, dodajmy do tego jeszcze premiery telewizyjne i te, które pojawiły się wyłącznie w dystrybucji płytowej – można się pogubić. Wzorem lat ubiegłych stworzyliśmy miniprzewodnik po tytułach, które zapamiętamy jako ważne i dla których warto było chodzić do kina w 2017 roku.

(...)

Dostęp do treści serwisu jest płatny.


Aby wyświetlić pełny tekst musisz być zalogowany
oraz posiadać wykupiony dostęp do tego numeru.


Jacek Sobczyński - ur. 1985, absolwent filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Był redaktorem prowadzącym miesięcznika "Film", publikował m.in. na łamach pism "Przekrój","K MAG", "Exklusiv", "Polska Times" oraz na portalach Filmweb i Onet. Odpowiedzialny za program festiwalu filmowego Transatlantyk. Redaktor książki "Świat żelaznych szmat" Zygmunta Kałużyńskiego oraz autor powieści "Nie rozumiemy się bez słów". (wszystkie teksty tego autora)

     


zobacz także

CZARNO-BIAŁE

OSTATNIE TAKIE DNI

ZA ZASŁONIĘTYMI FIRANKAMI

WIDOK Z POZYCJI KLĘCZĄCEGO

ZABIĆ SIĘ - ŁATWO POWIEDZIEĆ


komentarzeFacebook