NOTATNIK KINOMANA
W minionym roku na ekrany kin weszło kilkaset filmów - można się pogubić. Wzorem lat ubiegłych stworzyliśmy miniprzewodnik po tytułach, które zapamiętamy jako ważne i dla których warto było chodzić do kina w 2017 roku.

Kadr z filmu Czerwony żółw / FOT. GUTEK FILM


W minionym roku na ekrany kin weszło kilkaset filmów, dodajmy do tego jeszcze premiery telewizyjne i te, które pojawiły się wyłącznie w dystrybucji płytowej – można się pogubić. Wzorem lat ubiegłych stworzyliśmy miniprzewodnik po tytułach, które zapamiętamy jako ważne i dla których warto było chodzić do kina w 2017 roku.

(...)

Dostęp do treści serwisu jest płatny.


Aby wyświetlić pełny tekst musisz być zalogowany
oraz posiadać wykupiony dostęp do tego numeru.


Jacek Sobczyński - ur. 1985, absolwent filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Był redaktorem prowadzącym miesięcznika "Film", publikował m.in. na łamach pism "Przekrój","K MAG", "Exklusiv", "Polska Times" oraz na portalach Filmweb i Onet. Odpowiedzialny za program festiwalu filmowego Transatlantyk. Redaktor książki "Świat żelaznych szmat" Zygmunta Kałużyńskiego oraz autor powieści "Nie rozumiemy się bez słów". (wszystkie teksty tego autora)

     


zobacz także

ŻYĆ, NIE TYLKO PRZEŻYĆ

TERAZ POLSKA!

CZARNO-BIAŁE

CZŁOWIEK Z WĘGLA

OSTATNIE TAKIE DNI


komentarzeFacebook