Książka chwilowo niedostępna

16.00
8.96 zł
rok wydania: 2013
liczba stron: 136


W styczniowym numerze znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące pochodzenia zła, szatana, egzorcyzmów i walki duchowej. Czym się zajmuje egzorcysta? Czy pokusa to już grzech? Walka duchowa - tylko dla orłów? Co gdy nie mam siły się modlić? Czy powinienem się bać szatana?

Ponadto reportaże: Stanisława Zasady o tym, komu pomagamy, kupując świąteczne świece Caritasu, i Piotra Świątkowskiego o księżach chodzących "po kolędzie".

Adrian Galbas SAC tłumaczy, czym jest zbawienie oraz jak odnaleźć i przeżywać swoje powołanie. A Marek Kosacz OP w rozmowie z Katarzyną Kolską radzi rodzicom, co zrobić, gdy dziecko nie chce chodzić na lekcje religii.

W tym numerze jako ilustracje pojawiają się nagrodzone zdjęcia z najnowszej edycji konkursu World Press Photo, który recenzuje Zofia Marduła. W orientacjach również recenzje:  Książki twarzy Marka Bieńczyka i filmu Cezar musi umrzeć.

Poza tym jak zwykle felietony i komentarze do niedzielnych czytań.

Polecamy!

"W drodze" - jest ogólnopolskim miesięcznikiem z 40-letnią tradycją. Pomaga w pogłębianiu życia chrześcijańskiego. Konfrontuje wiarę z wyzwaniami dnia codziennego. Stara się być zawsze na czasie z problemami, jakie stawia przed nami współczesność, dlatego perspektywę religijną poszerza o tematykę psychologiczną, społeczną i kulturalną. Nie daje gotowych recept. Stawia pytania i wskazuje wartości, które mogą pomóc znaleźć właściwe rozwiązanie. Jest towarzyszem w drodze.
Najlepszym sposobem na stały dostęp do miesięcznika jest prenumerata.
rok wydania: 2013
liczba stron: 136
format: 148x205 mm
Facebook