formy sprzedażyMiesięcznik "W drodze" można czytać w tradycyjnej wersji drukowanej oraz w wersji elektronicznej.
Każdy znajdzie odpowiadający mu format.wersja elektroniczna

"W drodze" jest pierwszym polskim miesięcznikiem dostępnym w Kindle Store - największej na świecie księgarni internetowej Amazon.com. To jeden z czterech polskich tytułów dostępnych na tym portalu.

Dostępna na Amazonie wersja miesięcznika zawiera wszystkie artykuły wydania drukowanego. Przez pierwszych 14 dni gazetę można pobierać za darmo na dowolny rodzaj przenośnego czytnika Kindle. Po tym czasie czytelnicy zapłacą 4,99 USD za pojedyncze wydanie oraz 2,99 USD za numer w subskrypcji, a czytelnicy z Wielkiej Brytanii odpowiednio: 4,99 GBP i 2,99 GBP. Dzięki aplikacji Amazon Kindle miesięcznik "W drodze" można też czytać na iPadach z aplikacją Kindle oraz na urządzeniach z systemem Android.

Amazon Kindle to najbardziej popularne, przenośne urządzenie do czytania książek, gazet i dokumentów tekstowych w wersji elektronicznej. 60-70% właścicieli czytników w Polsce to posiadacze Kindla. Specjalna technologia sprawia, że ekran tego urządzenia zachowuje się jak prawdziwy papier, nie dając odblasków, nie męcząc ani nie rażąc oczu. Dzięki temu czytanie miesięcznika na Kindle´u jest maksymalnie zbliżone do korzystania z wersji drukowanej.

Aby zamówić miesięcznik "W drodze" na Kindle, należy wejść na stronę Amazon.com lub kupić wersję mobi w którymś z polskich kiosków z e-prasą (czytaj w zakładce "Jak kupić").

.

Miesięcznik "W drodze" jest dostępny w wersji na iPad i iPhone.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną aplikację, która umożliwi dostęp do najnowszych i archiwalnych numerów przez cały rok. Dzięki specjalnej funkcji aktualizacyjnej program sam będzie łączył się z naszą bazą danych i ściągał najnowszy numer. To wszystko w atrakcyjnej i przejrzystej szacie graficznej w cenie: 3,99 USD za pojedynczy egzemplarz i 12.99 zł w prenumeracie (pierwszy miesiąc gratis!).

„W drodze” na iPhone można czytać w formacie epub poprzez program iBooks lub w formacie mobi, po zainstalowaniu aplikacji Kindle na iPhone (wcześniej trzeba utworzyć konto na amazon.com i podpiąć pod nie swoją kartę kredytową).


Aby zamówić aplikację "W drodze" na iPad, należy wejść do sklepu App Store: itunes.apple.com

 

Przez stronę www.miesiecznik.wdrodze.pl można nabyć dostęp do treści "W drodze" on line. W ten sposób są dostępne do czytania całe bieżące wydania, jak i numery archiwalne oraz poszczególne artykuły - można je czytać na ekranie swojego komputera, tabletu i telefonu, warunkiem jest posiadanie dostępu do Internetu.
Tylko w tej wersji można wykupić dostęp do pojedynczego wybranego przez siebie artykułu. Numerów zakupionych w ten sposób nie można pobrać na swój komputer, ani czytnik, ale są dostępne w historii zakupów po zalogowaniu się na wdrodze.pl.
Archiwalne numery miesięcznika można znaleźć pod hasłem e-wydania/archiwum (boczna lewa listwa). Dostęp do bieżącego wydania jest możliwy bezpośrednio na stronie www.miesiecznik.wdrodze.pl. Żeby wykupić dostęp do poszczególnych tekstów należy kliknąć tekst wybranego wydania.


E-wydania są:

 • szybkie - dostęp do nowego numeru "W drodze" jest możliwy już w dniu edycji, wcześniej niż dociera do czytelników wydanie drukowane,
 • tańsze o 25% od wydania tradycyjnego,
 • praktyczne - logując się na stronie wdrodze.pl mozna uzyskać dostęp do własnej historii zakupów - wszystkich wykupionych dotąd wydań i numerów archiwalnych,
 • ekologiczne - czytasz treść ulubionej gazety bez niszczenia środowiska naturalnego.Formy zakupu elektronicznej wersji miesięcznika:

 • dostęp do pojedynczego numeru:
  • numer aktualny - 14,50 zł,
  • numer archiwalny - 10 zł.

 • dostęp do pojedynczego artykułu:
  • numer aktualny lub archiwalny - 5 zł.
E-wydania “W drodze” są dostępne na platformach: publio.pl, legimi.com, woblink.com, virtualo.pl, publico24.pl oraz e-kiosk.pl, nexto.pl i eGazety.pl w formatach EPUB i MOBI. Można je czytać na komputerze stacjonarnym, jak również na urządzeniach przenośnych (tablety, smartofny). 
Czytelnik może zakupić prenumeratę e-wydań “W drodze”, jak również pojedyncze numery, w tym archiwalne. 
E-wydania są tańsze niż wersja drukowana, można je łatwo archiwizować na twardym dysku swojego komputera lub czytnika i dzięki temu - czytać na urządzeniu pozostającym bez dostępu do Internetu.

Ceny: 
pojedyncze e-wydanie - 14,50 zł, prenumeraty: kwartalna: 37,50 zł. półroczna: 75 zł, roczna: 150 zł.

Aby zamówić miesięcznik "W drodze" poprzez dystrybutorów wydań elektronicznych należy wejść na jedną ze stron:

 
 


wersja drukowana

Prenumeratę najłatwiej zamówić przez naszą stronę internetową wypełniając formularz zamówienia, pisząc na adres: prenumerata@wdrodze.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 61 850 47 11 (w godz. 8-15).
Prowadzimy sprzedaż prenumeraty od dowolnego numeru, można równiez nabyć numery archiwalne.

Innym sposobem zamówienia prenumeraty jest przelew na nasze konto:
08 1020 4027 0000 1902 0373 2211 (Wydawnictwo W drodze, ul. Kościuszki 99, 61-716 Poznań).
W tytule przelewu prosimy podać numer wydania, od którego ma się rozpocząć prenumerata (np. 1/2021) oraz dokładny adres odbiorcy, jeśli jest inny niż wpłacającego.

Istnieje również możliwość płatności za pośrednictwem Western Union, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z działem prenumeraty: prenumerata@wdrodze.pl.


CENY PRENUMERATY

KRAJOWA

 • półroczna - 96 zł (1 egz. - 16 zł)
 • roczna - 180 zł (1 egz. - 15 zł)
 • dwuletnia - 336 zł (1 egz. - 14 zł)


ZAGRANICZNA

 • roczna - 270 zł
 • roczna priorytetowa - 330 zł
 • dwuletnia - 528 zł
 • dwuletnia priorytetowa - 620 zł

Konta dla wpłat zagranicznych:
USD: PL 86 1020 4027 0000 1902 0052 3308
EUR: PL 33 1020 4027 0000 1002 0055 1184

Podane ceny miesięcznika są cenami brutto (w tym VAT 8%).

 

PRENUMERATA MISYJNA (roczna 12 numerów: 200 zł)
Możesz zostać dobroczyńcą i zaprenumerować miesięcznik "W drodze" dla naszych czytelników w krajach byłego ZSRR oraz misjonarzy, pracujących w różnych częściach świata. Na przekazach pocztowych i przelewach prosimy dopisać hasło "misja".

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:
tel. + 48 61 850 47 11
prenumerata@wdrodze.pl

Udzielamy 10% rabatu na zakup archiwalnych pojedynczych egzemplarzy "W drodze" (starszych niż nr 1/2020) w formie drukowanej. 

Zapraszamy do zakupu miesięcznika "W drodze" i książek w naszym sklepie internetowym:

www.wdrodze.pl

Miesięcznik "W drodze" kupisz w stacjonarnych księgarniach i salonach prasowych. Sprawdź adres najbliższego punktu sprzedaży.

Lista salonów prasowych

Facebook