blog post

8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz

Ojciec Jacques Philippe o ośmiu błogosławieństwach

Książka 8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz to inspirujący przewodnik przed osiem błogosławieństw, które Chrystus Pan przekazał nam w Kazaniu na górze.

Ojciec Jacques Philippe, ceniony rekolekcjonista i duszpasterz Wspólnoty Błogosławieństw, pokazuje jaką wolność i dojrzałość daje życie błogosławieństwami. Warto w naszym świecie chorym na pychę, niedającą się zaspokoić żądzę bogactwa i władzy zatrzymać się na chwilę, podjąć próbę zrozumienia słów Jezusa i życia nimi. To jedyna droga, by zapanowały wokół nas pokój, łagodność i radość. 

Ojciec Philippe od wielu lat podróżuje po świecie ze swoimi rekolekcjami, jest także autorem wielu książek z dziedziny duchowości, przetłumaczonych na ponad dwadzieścia języków i sprzedanych w ponad milionie egzemplarzy. W naszym wydawnictwie ukazały się: Gdybyś znała Dar Boży. Nauka przyjmowania oraz Mała droga ufności Teresy z Lisieux.

We wrześniu zapraszamy do Krakowa, Warszawy i Poznania, gdzie autor wygłosi rekolekcje pt. 8 sposobów na szczęście. Zapraszamy!


Komentarze