blog post

Nowe pakiety polecają się do czytania

Pakiety w najlepszej cenie, bo razem raźniej i taniej. Przygotowaliśmy pakiety do czytania w pojedynkę, w parze i w rodzinie.

ANIELSKI, czy Janusz Pyda OP Listy starego anioła do młodego oraz Listy Kasjela.
 
PAPIESKI, czyli Tomasz Terlikowski Czego księża nie powiedzą Ci o antykoncepcji? Niewygodna prawda Humanae vitae i Źródła sporu o Amoris laetitia Jarosława Kupczaka OP
 
SZCZERY, czyli Joël Pralong Włóż buty i idź naprzód i Jon Frederickson Kłamstwa, którymi żyjemy.
 
NA SZCZĘŚCIE, czyli Theresa Aletheia Noble FSP Ukochany marnotrawny. Kiedy bliscy porzucają wiarę i ojciec Jacques Philippe 8 sposobów na znalezienie szczęścia tam, gdzie się go nie spodziewasz.
 
ODWAŻNY, czyli Dariusz Duma Serce i portfel. Być sobą w pracy i Wojciech Jędrzejewski OP Odwaga zmiany.
 
SHEEN, czyli Marnotrawny świat i Siedem grzechów głównych arcybiskupa Fultona J. Sheena.
 
RODZINNY, czyli Isabelle Laurent Jesteś najlepszą mamą na świecie oraz Razem odkrywamy Boga. Jak przekazywać wiarę dzieciom małżeństwa Gregory K. i Lisa Popcak.
 
ROZMOWNY, czyli Rozmowy W drodze. Manewry małżeńskie oraz Rozmowy W drodze. Smaki życia - wśród autorów Roman Bielecki OP, Katarzyna Kolska, Maciej Szoszyński OP.
 
SZCZĘŚLIWY, czyli Sankofa. Nie zmarnuj życia duetu Tomasz Gaj OP i Magdalena Pajkowska oraz Krótka kołdra. O dialogu małżeńskim Mirosława Pilśniaka OP.
 
ŚWIADKOWIE, czyli 90 pytań do egzorcysty o. Jean-Régis Fropo i Mistyk publiczny nr 1. Jacques Fesch, między cieniem i światłem Mireille Cassin.
 
MĘSKI: John Eldredge Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy i Alan Medinger Podróż ku pełni męskości.
 
FRANCUSKI, czyli Fabrice Hadjadj i jego Rodzina, czyli transcendencja w majtkach oraz Kobieta i mężczyzna. O mistyce ciała.
 
WŁOSKI, czyli Enzo Bianchi Jezus i kobiety oraz Przemoc i Bóg.
 
O KOŚCIELEDom dla duszy. Kościół według papieża Franciszka oraz Krańce świata. Spojrzenie na Kościół bliski i daleki Pawła Kozackiego OP.
 
BLOGOWY: s. Małgorzata Chmielewska Dobro jako choroba zakaźna oraz Cyprian Klahs OP Pamiętniki Jonasza i inne apokryfy.
 
DIABELSKI: Jacqueline Kelen Diabeł woli świętych i Hervé Ponsot OP Walka. Duchowość w życiu codziennym.
 
ROZMOWY Z NASTOLATKAMI, czyli Diana R. Jenkins Trudny temat? Rozmawiam + Wendy Elizabeth Chapin Jak rozmawiać z córką o seksie?

BIBLIJNY: Krzysztof Popławski OP Jak się modlić Pismem Świętym i Wilfrid Stinissen OCD Dziś jest dzień Pański.

HISTORYCZNY, czyli duet znany z łamów miesięcznika "W drodze": o. Tomasz Gałuszka OP Inkwizytor też człowiek. Intrygujące karty Kościoła i Maciej Müller Żywe pochodnie. Rozmowy o początkach chrześcijaństwa.
 
O MIŁOŚCI: Olivier Florant i Marie-Noël Florant Sztuka wiernej miłości oraz Nie psujcie sobie przyjemności, jest święta!.
 
DLA DZIECI: książki Hanny Sołtysiak z ilustracjami Justyny Czyżak pomocne w objaśnianiu dzieciom wiary Oto wielka Tajemnica i Tajemnica spowiedzi.
 
DOMINIKAŃSKI, czyli bracia Dominikanie o cnotachDominikanie o ośmiu błogosławieństwach i Dominikanie o siedmiu darach Ducha Świętego.
 
Dobrego wypoczynku z dobrymi książkami!

Komentarze