blog post

PRZEDSPRZEDAŻ! „Kocham Cię! Współczesne mity o miłości” duetu Piotr Klimski, Wojciech Sulimierski

Nie ma gotowej recepty na szczęśliwy związek. Jest za to kilka potwierdzonych praktyk, które pomagają budować dobre relacje. Relacje na całe życie!

Dwie połówki serduszka. Mit idealnie udanego związku.

Od początku musi zaiskrzyć. Mit zakochania jako prawdziwej miłości. (Liczy się tylko) miłość od pierwszego wejrzenia.

Nasza miłość jest niepowtarzalna. Mit subiektywnego charakteru miłości.

Twardziel i laska. Mityczne i stereotypowe pojmowanie płci. Płeć nie jest wrodzona, jest przedmiotem wolnego wyboru. Facet i tak mnie nie zrozumie. Kobiety są nielogiczne, nie da się ich pojąć.

Seks jest po to, aby z niego korzystać. Mit seksu jako niezobowiązującej aktywności. Pierwsza randka powinna zakończyć się pocałunkiem. Przed ślubem trzeba się wypróbować, nie mogę kupić kota w worku.

Żyli długo i szczęśliwie. Mit niezmienności i samowystarczalności związku. Nad miłością nie trzeba pracować, wystarczy odpowiednio się dobrać.

Prawdziwa miłość nie istnieje. Mit nieuniknionego wypalania się miłości. Małżeństwo to tylko papierek, lepiej żyć w wolnym związku. Małżeństwo jest grobem miłości.

To tylko wybrane mity o miłości, z którymi mierzą się Piotr Klimski i Wojciech Sulimierski, autorzy książki Kocham Cię! Współczesne mity o miłości.

Fałszywe poglądy na temat miłości, relacji oraz rozumienia kobiecości i męskości to współczesne mity, które wielu prowadzą do błędów i cierpienia. Skąd biorą się niezgodne z rzeczywistością przekonania dotyczące relacji oraz kobiecości i męskości? Część – z popkultury, część – z naszych zranień. Autorzy obalają kolejne mity, bazując na solidnej wiedzy psychologicznej, odnosząc się do duchowości oraz wartości, które pomagają budować dobry związek. Książka uczy przyjmowania i ofiarowania miłości, skłania do refleksji i znalezienia w sobie odpowiedzi na pytanie: Czy chcę prawdziwie kochać, stając się darem dla drugiego człowieka, czy raczej wolę pozostać sam w świecie przedmiotów i przyjemności?

 

KSIĄŻKA w przedsprzedaży do 20 września! E-book ukaże się po premierze. Zajrzyj i przeczytaj fragment.

 

26 września zapraszamy do Warszawy na spotkanie z autoramiSZCZEGÓŁY.Komentarze